Загальна кількість переглядів сторінки

3/05/2019

Тема 2. Риси науковця. Організація роботи науковця.



Увы, творческий процесс далеко не всегда подчиняется диктату воли. 
Искусство требует вдохновения, и не слишком важно, 
разрабатываешь ты программу, доказываешь теорему, 
пишешь книгу или создаёшь новое заклятие. 
На всё необходим соответсвующий настрой.  
(Виталий Зыков "Владыка Сардуора")



Картинки по запросу who is a researcher




1) Прочитайте статтю "Організація  творчої діяльності" (документ прикріплено на https://docs.google.com/viewer?a=v&pid=sites&srcid=ZGVmYXVsdGRvbWFpbnxvbmRwZXJla2xhZDIwMTJ8Z3g6NGY1YzZlYTI5MDkyYzVhZQ ) прокоментуйте Ваше ставлення до запропонованих шляхів  організації наукової діяльності та охаратеризуйте власне бачення науковця. Як Ви налаштовуєтеся на робочий лад?


2) Перегляньте запропоноване відео https://www.youtube.com/watch?v=F8UFGu2M2gM. Ваші думки?


Все про наукове дослідження і не тільки Smart Science Lab https://www.facebook.com/SmartScienceLab/



Картинки по запросу who is a scientist

3 коментарі:

  1. Щоб зробити свою роботу досконало, науковець повинен дотримуватися певних правил, пунктів організації своєї роботи, що допоможе йому. На мою думку, науковець – це людина працьовита, ініціативна, допитлива, спостережлива та відповідальна. Це людина, яка вміє самоорганізовуватись і самореалізовуватись, проявляє зацікавленість у справі, організаторські здібності та відкритість до всього нового. Справжній науковець повинен не тільки досконало знати галузь в якій він працює ,а ще й кожну вільну хвилину приділяти чи то роздумам про свою майбутню статтю, чи то її написанню. Науковець також повинен бути стриманим, зажди мати охайний вигляд, бездоганно знати свою справу, мати критичне мислення ,не боятися спитати поради чи помилитися та вміти організовувати власну діяльність.
    Бісик Олена, 26 група

    ВідповістиВидалити
  2. http://znc.com.ua/ukr/news/2009/20090123ethic.php Поділилася посиланням на "Етичний кодекс вченого України", дуже цікаво почитати.
    Якщо говорити, про певні якості науковця, то це звичайно: креативне мислення, незалежність мислення, самоаналіз, самоконтроль, відкритість інтелекту.
    З свого досвіду, хочеться дати пораду, що найкраще працювати над науковими роботами, вранці.

    ВідповістиВидалити
  3. Я вважаю, що науковець має бути ініціативним, наполегливим, психологічно стійким. Він повинен бути зацікавленим у проблемі, яку досліджує. На мою думку, саме ці риси допоможуть науковцю провести дослідницьку роботу, за умови, якщо він володіє певними знаннями і вміннями.

    ВідповістиВидалити